Evropou na motorce

  Jestli chcete zůstat celé léto doma, tak rozhodně neotvírejte novou knihu Evropou na motorce z nakladatelství Svojtka&Co. Fascinující průvodce vybírá nejzajímavějších 25 motorkářských tras, které nadchnou všechny bez rozdílu.

  Vydejte se drsnou přírodou nebo romantickou krajinou, krajem vinic, alpskými průsmyky třeba až k moři. Procestujte Španělsko, Turecko, Skandinávii, Velkou Británii, nebo si dejte středoevropskou odyseu a z Čech dojeďte těmi nejkrásnějšími cestami až do Maďarska. Úžasné fotografie vás navnadí. Cestopis s mapou a itinerářem cesty pak podrobně trasu vysvětlí a popíše.

   

  Zažijte léto jinak

  Protože se jedná o průvodce, detailní rady a tipy osloví zkušené jezdce a pomohou i těm, co se na svou velkou zahraniční cestu teprve chystají. Kulturní a zeměpisné informace jsou precizní a ocení je i ti největší puntičkáři.

  Trasy jsou různých obtížností i délky, některé zvládnete za jeden den, jiné projedete za dva týdny. Nechybí aktuální informace i sezónní doporučení – autoři zkrátka mají své cesty vyzkoušené a nezapomenou opravdu na nic.

  A i když nakonec nevyrazíte, díky této publikaci budete mít pocit, že jste Evropu zažili doslova na vlastní kůži.

   

  Knihu Evropou na motorce – 25 nejúžasnějších výletů zakoupíte v běžných knihkupectvích za cenu 699 Kč nebo na  e-shopu Svojtka.cz se slevou 20 %.

  4.6.2015

  Napsala: Petra Winklerová

   

  Evropou na motorceEvropou na motorce

   

  Další články

  nahoru