Kariéra

    OFFICE MANAGER

    POTŘEBOVALI BYCHOM OBSADIT ŽIDLI

    Jedna osamocená židle by ráda nabídla své místo někomu, kdo by u nás v nakladatelství pracoval na pozici office managera.

    Kdo jsme: Jsme jedno z největších českých a slovenských nakladatelství už přes dvacet let. Určitě od nás nějakou knihu doma máte. Naše nabídka je široká, vydáváme také prestižní průvodce Lonely Planet v češtině.

    Co nabízíme:

    • Plný pracovní úvazek a odpovídající finanční ohodnocení

    • Pracoviště s dobrou dostupností v centru Prahy

    • Práci ve stabilním kolektivu rodinné firmy

    • Zaměstnanecké výhody:

      • 5 dnů dovolené navíc
      • 100 korunové stravenky
      • Možnost nákupu celé produkce s 50% slevou
    • Komplexní zaškolení

    • Koho hledáme:

    • Máte zájem o práci na plný úvazek?

    • Máte středoškolské vzdělání zakončené maturitou?

    • Jste komunikativní, flexibilní, samostatný/á, zodpovědný/á?

    • Umíte pracovat v Microsoft Office?

    • Do you speak English?

    • Chcete/můžete nastoupit od září?

    • Odpovídali jste (byť ne nahlas) na výše položené otázky ANO? Pošlete nám prosím na svojtka@svojtka.cz CV a stručný motivační dopis, my se Vám určitě ozveme!

    ACCOUNT MANAGER

    HLEDÁME SYMPATICKÉHO PRACOVNÍKA DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ,

    který se orientuje v číslech, skladovém hospodářství a zařizování dopravy.

    Kdo jsme:

    Především rodinná firma. Jsme jedno z největších českých a slovenských nakladatelství už přes dvacet let. Určitě od nás nějakou knihu doma máte. Vydáváme non-fiction literaturu, knihy pro děti a průvodce Lonely Planet v češtině a máme naši práci rádi.

    Jaká je náplň práce:

    Vaším hlavním úkolem bude dostat naše knihy k velkoodběratelům a následně s nimi komunikovat naše prodeje, které pak budete fakturovat. Naše knížky jsou samozřejmě skvělé, ale vy budete muset umět připravovat nabídky tak, aby naši zákazníci hned pochopili, že bez knih od Svojtka Co. to prostě nejde. Budete tedy se zákazníky komunikovat, spravovat komise a vést skladové hospodářství. Zároveň k Vaší práci bude patřit zařizování dopravy pro nové tituly do Čech.

    Koho hledáme:

    Hledáme hlavně hlavu otevřenou, která už zná knižní trh a to ne jen z pozice čtenáře. Rádi bychom, aby nově příchozí:

    • měl zkušenosti s vedením odběratelských komisí včetně fakturace,
    • znal logiku vedení skladového hospodářství,
    • měl angličtinu na komunikativní úrovni (B2),
    • dobře znal Microsoft Office – Excel a Word,
    • byl dobře organizačně a analyticky schopný.

    Stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností

    • Možnost home office po zkušební době podle domluvy

      Pracoviště s dobrou dostupností v centru Prahy

      Práci v kolektivu rodinné firmy

      Zaměstnanecké výhody:

      5 dnů dovolené navíc
      100 korunové stravenky
      Možnost nákupu celé produkce s 50% slevou

      Komplexní zaškolení

    Máte zájem? Tak nám prosím pošlete na adresu  svojtka@svojtka.cz motivační dopis a CV max. na A4 a my se Vám potom ozveme.

    Budeme se těšit!

    Další články

    nahoru