Kariéra

    Hledáme samostatné prodejce knih pro Západočeský,

    Východočeský a Jihomoravský kraj

    Jste aktivní, komunikativní člověk, kterého baví knihy stejně jako nás?

    Náš svět se točí jen a výhradně kolem knih a svoji práci máme rádi. Nabízíme hlavně vzdělávací, naučné a interaktivní knihy pro děti všech věkových kategorií.

    Náplní Vaší práce bude dostat naše knížky k těm nejdůležitějším zákazníkům – dětem. Vaší cílovkou budou školky, školy, mateřská centra, dětské kluby apod., s kterými budete vyřizovat vše potřebné k oboustranné spokojenosti.

    Krom toho, že budete pracovat s krásným zbožím, Vám nabízíme:

    • zajímavou provizi z obratu (v průměru 20.000 - 30.000Kč)
    • zázemí stabilní firmy
    • komplexní zaškolení
    • možnost být pánem svého pracovního času
    • volno v období školních prázdnin

    K práci budete potřebovat:

    • vlastní automobil
    • živnostenský list
    • trestní bezúhonnost
    • základní znalost práce na PC
    • akčního ducha
    • a taky trochu svaly

    A hlavně nadšení a chuť komunikovat naše knihy a postarat se o to, aby už žádným dětem nechyběly.

    Zaujala Vás nabídka? Pošlete CV a krátký motivační dopis na email svojtka@svojtka.cz  a my budeme obratem kontaktovat vybrané zájemce, kteří budou pozvání na osobní pohovor. Pokud se Vám neozveme do 14 dnů od obdržení Vašeho životopisu, byla dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali naše požadavky. Děkujeme za pochopení.

    Hledáme vedoucí/ho týmu obchodních zástupců Svojtka do škol

     Jaká je náplň práce:

    Naši obchodní zástupci dodávají knihy nakladatelství Svojtka & Co. již více než 21 let přímo do mateřských a základních škol v ČR za speciální ceny. Jenže každý tým potřebuje mít svého šéfa, který jej řídí, motivuje a vyhodnocuje jeho konání. Přesně takového šéfa hledáme – někoho, kdo je schopen identifikovat příležitosti, chytit je a nepustit. Také by měl být schopen identifikovat hrozby a ty od nás odvrátit.

    Hlavní pracovní náplní takového šéfa bude řídit obchodní zástupce a komunikovat se zákazníky. Dále bude mít na starosti zúčtovávání prodaného zboží a provizí obchodních zástupců. K tomu patří též vyřizování objednávek škol z internetového obchodu, jejich poptávek a příprava knižních setů na další období. Očekáváme, že celý systém bude rozvíjet a dohlížet na to, aby vše probíhalo bez problémů.

    Koho hledáme:

    Hledáme hlavně hlavu otevřenou, která má organizační schopnosti a obchodního ducha.

    Rádi bychom, aby nově příchozí:

    • dobře znal Microsoft Office – Excel a Word
    • měl zkušenosti z obchodního oddělení
    • byl schopen pracovat v systému Pohoda
    • byl dobře organizačně a analyticky schopný
    • byl komunikativní
    • praxe s vedením týmu obchodních zástupců výhodou
    • praxe v knižním nakladatelství či distribuci knih výhodou

    Co nabízíme:

    • přátelský kolektiv v dobře zavedené firmě
    • zkrácený pracovní úvazek
    • dobré platové ohodnocení
    • stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností

    Zaujala Vás nabídka? Pošlete CV a krátký motivační dopis na e-mail svojtka@svojtka.cz a my budeme obratem kontaktovat vybrané zájemce, kteří budou pozváni na osobní pohovor. Pokud se Vám neozveme do 14 dnů od obdržení Vašeho životopisu, byla dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali naše požadavky. Děkujeme za pochopení.

    Hledáme sympatického pracovníka do obchodního oddělení

    Vaším hlavním úkolem bude dostat naše knihy k zákazníkům a na pulty knihkupectví prostřednictvím našich obchodních partnerů a distribucí. To obnáší komunikaci s nimi, fakturaci, zúčtování prodaného zboží a vytváření obchodních nabídek. Naše knihy se dobře prodávají a vy budete dohlížet na to, aby vše probíhalo bez problémů.

    Hledáme hlavně hlavu otevřenou, která má ráda knihy.

    • dobře znal Microsoft Office – Excel a Word,
    • byl dobře organizačně a analyticky schopný,

    • plný pracovní úvazek v centru Prahy

    Budeme se těšit!

    Další články

    nahoru