Karty s aktivitami

  karty​Karty jsme pro vás vydali už dříve, a to ve formě znovu použitelných domalovánek s fixem – ve verzi Monstra, Na prázdninách a Obrázkových hádanek. Balení obsahuj 50 oboustranných karet.

   

  Co je jejich největší výhoda? Kromě toho, že všechno nakreslené přiloženým stíratelným fixem se dá snadno smazat a nakreslit znovu, je to hlavně to, že děti opravdu zabaví. Karty mají vážně pěkný obsah a hodí se prostě kamkoliv – do restaurace, na dlouhou cestu autem, na deštivé odpoledne atd.

   

  Momentálně máme v nabídce 7 typů karet. Právě nám dorazily dvě novinky, které jsou pro únavnou cestu na zadním sedadle auta směr moře to pravé. Ano, hádáte správně, není náhoda, že tyto karty vyšly právě v letním období, kdy se jezdí na nejvíce výletů a cesta může být pro děti někdy dlouhá. Pro menší děti jsou vhodné spíše karty 100 úkolů pro malé děti (nejen) do vlaku, větší děti naopak potrápí svoje hlavičky s Hádankami - veselé počítání. A někdy opravdu vtipně – vyplňovat třeba diagram o kravím mléku může být sranda.

   

  Užijte si rodinnou dovolenou!


  9. 8. 2016

  Bára Svojtková


     

  Další články

  nahoru