Karty s aktivitami a fixem

  Také se vaše děti rády baví, třeba když s vámi jedou autem? Tyto stíratelné karty jsou báječnou zábavou na cesty!

  Každá krabička obsahuje 50 karet a stíratelný fix, které dětem zaručí dobrou zábavu na dlouhé hodiny. Karty jsou oboustranné, takže na nich najdete až 100 různých úkolů. Děti si s kartami a stíratelným fixem procvičí nejen logické myšlení, ale také paměť, představivost, výtvarné cítění nebo například rychlost a postřeh či pečlivost.

  Tituly se stíracími kartami jsou určeny pro všechny děti, ať už mají rády cokoli. Některé rády kreslí a vyberou si karty s domalovánkami, některé mají raději logické hádanky a vyberou si karty s aktivitami. Ale zaručeně každé dítě ocení tuto zábavu na cesty. A stíratelný fix, to je zkrátka paráda!

   

  Díky stíratelnému fixu, který je připojen ke každé krabičce karet s úkoly, je možné každou hádanku řešit tolikrát, kolikrát je potřeba, každou trasu zakreslovat tak dlouho, dokud není dokonalá, každý obrázek domalovávat opakovaně, až je s ním dítě spokojené. Když se něco nepovede, stačí to setřít a začít znovu. Karty něco vydrží a se stíratelným fixem se určitě podaří vyřešit každý úkol.

  Nejen na cestách autem, ale i cestou ve vlaku nebo v autobusu, nebo dokonce v letadle se vaše dítě bude dobře bavit a cesta mu rychle uteče. A co víc, získá nové zkušenosti, procvičí si dovednosti a třeba vám pak dá hezký obrázek.

  Více informací o tom, jaké karty s úkoly se skrývají v krabičce, najdete u jednotlivých titulů.

   

  Tak hodně zábavy a šťastnou cestu!

   

   

  28.10.2015

   

  Napsala: Karolína Schwarzová

   

   

   

   

  Další články

  nahoru