Knihy k Vánocům pod vaším stromečkem

  Drogerie ve vaší čtvrti už má vánoční výzdobu více jak tři týdny. Městské části oprášily vánoční světla na lampách, co tam od loňska visela. A vy si náhle začnete uvědomovat, že se neodvratně blíží 24. prosinec.

  Vánoce. Podle mě charakterizují Vánoce naprosto výstižně tyto věty:

      -  Vždycky přijdou mnohem dřív než vloni.

      -  Vždycky jsem předchozí roky sehnala lepší dárky.

      -  Vždycky jsem to vloni měla lépe zorganizované a připravené.

      -  Vždycky jsem byla vloni hubenější, a mohla tedy sníst více cukroví.

      -  Vždycky mě dojmou.

  Balíček pohádekMám prostě pro Vánoce slabost. O Vánocích se i ta naše česká nátura začne aspoň trochu víc usmívat. (V průměru jeden úsměv navíc představuje v naší zemi nárůst o 100 %.) V obchodech se místo půlhubého „nashle“ dočasně používá dokonce dvouslovný upgrade „krásné svátky“. A víte co? Já jim věřím, že to myslí upřímně. Snažíme se setkávat s přáteli. Jasně, většinou nevedeme bůhvíjak hlubokomyslné konverzace, ale snažíme si vyšetřit aspoň tu hodinku, abychom si dali kafe. Škrtání v diáři sice připomíná luštění sudoku, ale když ten hlavolam nakonec vyřešíte, je to lepší pocit, než když všude vyplníte devítky.

  Ale to nejsou jediné důvody, proč bývám v prosinci naměkko. To hlavní, co mě na Vánocích bere, jsou děti. Představuji si všechny ty malé lidi, budoucí zamračené dospěláky, jak se koukají oknem ven (v mých představách samozřejmě vždy sněží) a nadšeně vyhlíží Ježíška. Určitě jim šíleně září oči a nemůžou se dočkat dárků. Všechny domácnosti zapálí svíčky a na chvíli odloží své mikrohádky – lidé jsou prostě šťastní, že jsou spolu.

  A aby i tentokrát bylo z čeho trhat balicí papíry, už pošesté jsme se rozhodli vám vybírání dárků trošičku ulehčit. Nebo respektive ulehčit vaší peněžence. Připravili jsme deset balíčků knih, jak pro děti, tak pro dospělé za skvělé ceny.

   

  Mysleli jsme na všechny věkové kategorie. Pro nejmenší děti pořídíte balíček se zvukovými knihami a leporely už za 199 Kč. Pokud máte doma malé výtvarníky, co rádi tvoří z papíru, pořiďte jim balíček čtyř knih za 159 Kč nebo omalovánky v balíčku za tutéž cenu.

   

  Malí nespavci, co škemrají o „ještě jeden příběh, tatííí“, by jistě ocenili balíček pohádek. Naopak dospělí si u nás vyberou, pokud jsou to vášniví potápěči, zajímají se o druhou světovou válku nebo rádi vaří. Balíček čtyř militaristických knih pořídíte za 399 Kč, 3x Bible šéfkuchaře – tedy kuchařky – jsou vaše za 997 Kč a tři knihy o potápění, které vám představí ryby různých moří a oceánů, stojí ve vánočním balíčku 249 Kč.

  Věříme, že si u nás vyberete. A pokud vás žádný balíček neosloví, naštěstí máme dalších cca 800 titulů, které by vám tématem mohly vyhovovat lépe. Přesvědčte se sami!

   

  A na závěr jeden více než dvouslovný pozdrav (s úsměvem) a upřímné přání:

  Za celé nakladatelství vám přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok!

  Balíček knih - potápěníKuchařky v balíčku - Bible šéfkuchařeKlučičí balíček omalovánek se samolepkami

  Další články

  nahoru