Kuchařky pro děti

  Děti se moc rády motají okolo plotny, o to raději, když se do vaření mohou samy zapojit. Proto jsme připravili několik kuchařek pro děti – pro kluky i holky, ale i pro ty nejmenší, kteří to raději zkusí s maminkou. A co by to bylo za kuchařky pro děti, kdyby v nich všechny recepty nebyly snadné, rychlé, pěkně popsané krok za krokem i s názornými obrázky, a navíc zábavné. Tak zavázat zástěru, chňapky na ruce a jde se na to!

   

  Nejlepší volbou pro malé kuchařky začátečnice – a princezny samozřejmě taky – jsou kuchařky Holky, dneska vařím já! a Holky, jdeme vařit! Vaření pro malé princezny. Malé holčičky si pocvičí čtení při výběru receptů, rozvinou svou fantazii při zdobení sladkostí a hlavně se naučí něco nového. Než se ale malé kuchařky a princezny pustí do samotného vaření, dozvědí se, jak používat pečicí troubu, jak krájet a mnoho dalšího. Je libo občerstvení na holčičí večírek, několik vydatnějších jídel na větší oslavu anebo snad něco sladkého? To už nechte na vaší malé šéfkuchařce, který recept vybere a jakou dobrotou překvapí vás nebo své kamarády!

   

  Nezapomínáme ani na malé kuchtíky! Proto v naší nabídce nechybí kuchařka jen a jen pro ně – Kluci, dneska vařím já! Každý kuchař si přece musí umět poradit s tím, jak uvařit (ale nerozvařit :)) rýži, jak zvládnout jednoduchou omáčku, upéct křupavé kuře anebo něco báječně sladkého. Vždyť ti nejlepší kuchaři na světě jsou většinou muži, je tedy čas, aby si kluci zkusili, jak jim to sluší v zástěře. Každopádně všechny maminky pozor – povinně odevzdejte vařečku, protože dneska vaří páni kluci! Bude na vás čekat u snídaně vejce na tvrdo nebo snad ovocný muffin? Nechte se překvapit…

   

  Nevím jak vám, ale mně už se sbíhají sliny, tak všem dobrou chuť a příjemné mlsání!

   

  9. 3. 2016

  Napsala: Tereza S.

   

       

  Další články

  nahoru