Kupujte knihy od Svojtky výhodněji přes školu či školku

  Už dlouhou dobu nabízí naše nakladatelství Svojtka knihy školám za výhodné ceny. Že jste to nevěděli a ve vaší škole vám o tom neřekli? Tak čtěte pozorně.
   

  Program Svojtka do škol funguje na jednoduchém principu. Navštěvuje-li vaše dítko nějakou školní instituci, stačí jen, abyste se paní učitelky či pana učitele zeptali, jestli odebírá knihy od Svojtky. V případě, že ano, jistě vám podá bližší informace a knihy pro žáky objedná. Pokud ovšem ne, nebojte se vyučujícímu ukázat, že pro školu může výhodně nakupovat knížky právě od Svojtky. A to se skutečně velkými slevami – až 60 %!

  Každé pololetí vytváříme unikátní širokou nabídku, která obsahuje tituly pro školkové děti, předškoláky i žáky prvního stupně. Od leporel přes knihy plné aktivit po školní encyklopedie o lidském těle a přírodě.

  Knihy vozí do škol naši obchodní zástupci. Přivezou vybranou sadu titulů, kterou si mohou děti, učitelé i rodiče ve škole prohlížet klidně několik dní. Knížku si tedy podržíte v ruce – nekupujete zajíce v pytli. Přes obchodního zástupce si individuálně dohodnete jeho další návštěvu a objednávku knih. Prodejce doveze objednané tituly až k vám. Za dopravu nic neplatíte.

  Ozývá se nám spousta spokojených učitelů, ale i rodičů. Staňte se jedním z nich i vy. Můžete být „mostem“ mezi školou a námi. Stačí třeba před třídními schůzkami, schůzkou SRPŠ apod. domluvit s vyučujícím návštěvu našeho obchodního zástupce. Nebo vám tištěný leták pro školu pošleme poštou.

  Napište nám na email skoly@svojtka.cz nebo na FB skupinu Svojtka do škol zde.

               

  Nemáte vy nebo vaše škola na domlouvání schůzek s prodejcem našich knih čas? Pak stačí školu jednoduše a v klidu zaregistrovat na webu a objednávat knihy online. Registraci a katalog pro jaro 2019 najdete na našem webu v sekci Svojtka do škol. Těšíme se na vaše reakce!

   

  Autor: Michal Čejka
   

  Další články

  nahoru