Leporela pro začínající virtuózy

  Zvuková leporela nemusí na děti jen mňoukat a houkat. A víme, že pokud chce rodič zůstat příčetný, používání klasických zvukových leporel je někdy potřeba hravým ratolestem regulovat. Ale věřte nám, že poslech těchto hudebních leporel si vychutnáte společně i s dětmi (a to dlouhodobě).

                 

  Moje klasické hudební nástroje a Můj malý Mozart jsou naše nejnovější Zvukové knížky pro ty nejmenší posluchače. V první knížce se děti seznámí s hudebními nástroji obecně – jak vypadají, jaké je jejich základní dělení a samozřejmě si poslechnou krátké ukázky.

  Oproti tomu zvuková knížka Můj malý Mozart je již zaměřena na jednoho z nejslavnějších hudebních skladatelů všech dob a jeho zásadní díla. Víme, že jméno Wolfgang Amadeus Mozart nemusí vaše ratolest umět sebevědomě či správně vyslovit, ale nejkrásnější na hudbě je to, že má univerzální jazyk. Stačí pár tónů a víte, jestli je hudba veselá či smutná, zda se vám chce tančit nebo naopak mlčky poslouchat. A je možné, že děti i některé ukázky poznají, nebo je znají v jiném podání!

  Obě zvukové knížky mají na každé dvoustraně tlačítko, po jehož stisknutí se přehraje hudební pasáž. Každá ukázka je doplněna názvem s krátkým seznámením s nástroji, tanci a skladbami. Věřte nám, že se váš domov na dlouhé chvíle naplní melodií plnou houslí, fléten a klavíru.

  Bohužel už neneseme zodpovědnost, jestli budete muset své děti obratem zapsat do hudebky a řešit, zda se vám ten klavír přece jenom nevejde do dětského pokojíčku.

  Hudbě zdar!


  Autor: Monika Straková

  Další články

  nahoru