Nový e-shop nakladatelství Svojtka & Co. přináší knihy se skvělými cenami!

  Nakladatelství Svojtka & Co. již po dlouhá léta zásobí český a slovenský knižní trh kvalitními publikacemi zejména pro dětské čtenáře. Všechny naše knihy si kromě Vašeho oblíbeného knihkupce můžete koupit i na našem e-shopu na adrese www.svojtka.cz, čehož i v současné době využívá stále více a více milovníků knih. Poslední dobou jsme se ale také zamýšleli, jak nabídnout našim zákazníkům více možností online nákupů, a to speciálně v oblasti knih, na které se vztahují slevy.

                                

  A proto spatřil v květnu 2020 světlo světa náš druhý český e-shop, který má adresu
  www.levneknihysvojtka.cz Jak správně tušíte již z názvu, připravili jsme zde pro Vás nabídku našich knih, které jsou v akci a které si můžete koupit s různými slevami. Je obecně známo, že knihy nakladatelství Svojtka & Co. se dají kupovat zlevněné na nejrůznějších webech, ale s e-shopem www.levneknihysvojtka.cz máte tu jistotu, že si vyberete knihy přímo od nakladatele, tedy ne přes prostředníka, a navíc v mnoha případech s tou nejvyšší možnou slevou.

  Jak tento web funguje? Zásadní je vědět, že je oddělen od našeho klasického e-shopu, a tedy funguje jako samostatný obchod. Na
  www.svojtka.cz sice také nabízíme knihy s (dílčí) slevou, ale pokud si chcete objednat speciálně zlevněné knihy, je potřeba otevřít e-shop www.levneknihysvojtka.cz a učinit svou objednávku tam. Tituly si můžete vybírat podle jejich zařazení do druhové kategorie, jako jsou například leporela, oblíbené okénkové encyklopedie či příprava do školy. 

       ​​​​​​​

   

  Knížky, které nabízíme na našem novém e-shopu, již není možné sehnat na e-shopu standardním, jinými slovy se nedublují a na každém e-shopu naleznete knihy odlišné. Na web www.levneknihysvojtka.cz je pro vás pečlivě vybíráme.

  Hledáte nějakou zajímavou okénkovou encyklopedii pro svého pětiletého rozumbradu? Co třeba sáhnout po titulu Co se skrývá v lidském těle? Tuto i další seženete za poloviční cenu = 175 Kč!

             

   

      

  Nebo byste potřebovali nějaká další cenově dostupná leporela pro vaše batole? Co třeba dotykovou knížku Moře? Už za stovku si jedno z nich určitě vyberete.
   

    

     Druhou možností je knihy vybírat podle cenového rozmezí. A v nabídce jsou slevy vskutku lákavé, startovací kategorií jsou knihy od 0 do 50 Kč!
   

   

  A když dopředu vůbec nemáte představu, jaké konkrétní knihy byste chtěli pořídit, stačí jen prozkoumat celý náš nový e-shop a jistě Vás naše nabídka, kterou průběžně aktualizujeme, inspiruje. Doufáme, že tímto novým webem s knihami za skvělé ceny uděláme radost všem našim příznivcům, kteří v nynější nepříliš veselé době ocení možnost sehnat si kvalitní knihy za příznivou cenu, a to přímo od svého nakladatelství.

  Tak hurá nakupovat! A nezapomeňte - www.levneknihysvojtka.cz

  Další články

  nahoru