Představujeme březnové knižní novinky

  Ani tento měsíc jsme nezaháleli a připravili jsme pro vás spoustu úžasných novinek. Posaďte se, knihy se představují.

  Pracovní sešity Kumon se u vás těší velké oblibě, a proto pokračujeme s dalšími navazujícími díly.

  Těšit se můžete například na Úžasné spojování, které je společně se sešitem Spojování úvodním vstupem do série pracovních sešitů Kumon.

  A jestli jste propásli některý z předchozích sešitů, nebojte – dotiskujeme například Snadná bludiště a na ně navazující Bludiště.

  A z formátově menších sešitů Nalepuj!

  Takže pastelku do ruky a hurá na to! A nezapomeňte, učení se novým dovednostem by měla být hlavně zábava.

  V posledním roce víc než kdy jindy je potřeba dbát na hygienu a správným návykům učit také děti.

  S pomocí knihy Co je to virus? dětem srozumitelnou formou můžete vysvětlit, co jsou viry, co mohou způsobit a jak se chránit.

  Na podobné téma dotiskujeme oblíbenou knížku Proč si musím čistit zuby?, která vysvětluje, proč je důležité dbát na ústní hygienu.

   

  Škola je občas dřina a nabiflovat se všechna data, jména a události nebo cizí slovíčka může být pro nejedno dítě noční můrou. Proto vydáváme sérii taháků napříč školními předměty, které nadchnou nejen studenty.

  Ale co ti nejmenší? Ani na ně jsme nezapomněli a připravili jsme První taháky pro nejmenší, které si dítko může rozložit jako harmoniku a zkoumat v něm vše, co ho v tomto úžasném věku 1–3 let zajímá.

  Snažíme se náš ediční plán držet aktuální, nicméně v dnešní složitější době se může stát, že se ne naší vinou některé tituly v tiskárně trošku pozdrží. Pokud chcete mít tedy opravdu akturální informace, využijte u připravovaných novinek zadání hlídacího psa... Ten vás pak upozorní, že je titul naskladněn.

  Kupte si knížky z recenze

  Další články

  nahoru