Představujeme červencové knižní novinky

  Začaly prázdniny a to je ideální čas na prohlížení, zkoumání, objevování, rozvoj dovedností a hlavně užít si spoustu zábavy! A k tomu skvěle poslouží naše knížky. Pojďte se podívat, jaké novinky jsme pro vás nachystali.

  Přemýšlíte, čím zabavit svoje děti? Co takhle zahrát si loutkové divadlo?

  Nesmrtelné pohádky Červená Karkulka (6058) a Mášenka a tři medvědi (6057) doslova ožijí před očima dětí pomocí roztomilých loutek, které si nasadíte na prsty.

  Stránky knihy vám pak poslouží jako kulisy.

  Děti od tří let si procvičí jemnou motoriku při dokreslování a dolepování obrázků. S knihami z řady Moje první si užijí spoustu zábavy, zapojí svoji kreativitu a procvičí si své hlavičky nad hromadou úkolů a úloh. 

        

  Už si jen stačí vybrat: Vše, co jezdí (4819), Zvířata z lesa (4820), Na zahradě (6055) a Mazlíčci (6056).

        

  Půjde po prázdninách vaše dítě do školky?

  A už umí správně zacházet s nůžkami?

  Pořiďte mu pracovní sešit Stříhání a lepení (6108) nebo o zvířatech z farmy (6109), kde si procvičí stříhání nůžkami, zpevní si prstíky a zlepší jemnou motoriku.

  Naučí se stříhat podle rovných i zakřivených čar a vystřižené části pak lepit k sobě.

  Rozšířili jsme oblíbenou řadu velkoformátových knih Nej… o další kousek do sbírky.

  ZVÍŘATA v pohybu (4925) jsou skvělou knihou pro malé i velké a obsahují spoustu propracovaných pohyblivých obrázků, které vás seznámí se zajímavými zástupci zvířecí říše.

  Nahlédněte pod skořápku vajíčka i do vlčí tlamy, prozkoumejte velrybí kostru a zjistěte, jak vidí včela nebo orel.

  Pro milovníky přírody máme ještě jednu knihu v záloze. Les (6053) je domovem mnoha zvířat a rostlin a je ideálním místem pro pozorování a objevování.

  Prozkoumej tuto krásně ilustrovanou knížku, nahlédni pod každé okénko a určitě se dozvíš spoustu zajímavých věcí jak z rostlinné, tak zvířecí říše.

  Mysleli jsme i na ty nejmenší. Na všechny vaše výlety, procházky i krátké či delší přesuny autem nezapomeňte přibalit leporelo s chrastítkem s klasickými dětskými říkankami Skákal pes (4991) a Halí, belí (4990) nebo měkké látkové knížky s rozkošnými ilustracemi Malí přátelé (6029) nebo Farma (6030).

    

  Věříme, že si z naší široké nabídky jistě vyberete!

  Další články

  nahoru