Představujeme červnové knižní novinky

  Do našich řad oblíbených kontrastních leporel vítáme Ahoj mimi Jedeme! a Ahoj mimi Zvířata. Černobílá leporela pro nejmenší děti s jednoduchými a opravdu roztomilými ilustracemi jsou ideální pro postupný a přirozený vývoj očí malých dětí.

    

  Mezi zvířátka z farmy a dopravní prostředky vás přenese Farma POP POP-UP MiniPEDIE a Jedeme! POP POP-UP MiniPEDIE. Tato leporela s úžasnými prostorovými obrázky, které se objeví při každém otočení stránky, vám i vašim malým ratolestem hravým způsobem představí nejen zvířátka a vozidla, ale také procvičí pozorovací a motorické schopnosti.

  Řada Malé kroky podporuje postupné osvojování jazyka a pomáhá nejmenším dětem objevovat svět. Tato leporela jsou plná otázek a úkolů, které si kladou za cíl usnadnit poznávání okolního světa. Realistické fotografie, jednoduché popisky a konkrétní zadání nabádají děti k interaktivnímu učení a hraní.

  Jakákoliv kreativní činnost děti nejen velice baví, ale také procvičuje jejich motorické schopnosti a koordinaci oka a ruky. Vybarvi mě! Náklaďáky a Vybarvi mě! Farma jsou knížky, které lze vybarvit za pomoci namočeného štětce, který je součástí knih. Ale pozor, to není vše! Vybarvený obrázek po čase zmizí, a tak jej děti mohou vymalovávat stále dokola. Kromě obrázků na vymalování obsahují knížky i úkoly na hledání, které procvičí pozornost a soustředění.

  Ještě závěrem vám doporučíme poučnou a krásně ilustrovanou knížku plnou okének Kdepak bydlí zvířátka, a Knihu aktivit v přírodě, s aktivitami a úkoly pro všechny milovníky přírody, nebo Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě a Úchvatné světové trekingové trasy.

         

  Rozhodně sledujte naše internetové stránky a sociální sítě, aby vám neunikly další chystané novinky, zajímavé články a nejnovější informace.

  Další články

  nahoru