Představujeme dubnové knižní novinky

  S příchodem jara vítáme nejen slunečné a teplé počasí, ale i mnoho knižních novinek a dotisků oblíbených titulů.

  Brzké jaro vybízí k nadšenému pobytu v přírodě, proto jsme pro vás připravili dotisky krásných a velice poučných titulů Hmyzí hotel a Ptačí budka.

  Tyto půvabně ilustrované knížky s odklápěcími okénky potěší každého malého zvídavého nadšence přírody a zvířat.

  Pevná vazba zaručí, že kniha s vámi zvládne nejednu pořádnou výpravu do přírody. Tak hurá na výzvědy!

    

  Dotiskli jsme pro vás také skutečně oblíbená leporela První černobílá knížka pro miminko Zvířata a Miminka. Tato leporela s kontrastními barvami miminka rozhodně nebudou chtít dát z ruky.

  Dále vám představujeme dvě leporela z nové řady Projeď si cestu: Farma a Na stavbě.

  Tyto knížky pro nejmenší čtenáře jsou doplněny posuvnými kolečky, pomocí kterých děti mohou být součástí příběhu a aktivně se zapojit do tras a cest stavebních a farmářských strojů.

    

  Ovšem když se dubnová předpověď příjemného počasí nevyplní, nevěste hlavu, máme v rukávu knihy, díky kterým se deštivé dny zaplní zábavou i poučením!

  Knížky z řady Chytré dítě dětem od 2 let jednoduchými aktivitami a roztomilými samolepkami představí základy Čísel, Tvarů, Barev, Zvířat, Pocitů a Protikladů.

  Tituly z řady Šikula a Nezbeda: Pojďme se kamarádit, Pojďme jíst, Pojďme si uklidit hračky a Pojďme si vyčistit zuby jsou mile ilustrované a hravou formou s množstvím úkolů a her děti poučí na názorných příkladech o zásadách slušného chování i hygienických návycích.

  Sešity s Trojrozměrnými samolepkami a Knihy aktivit vašim dětem zajistí hodiny a hodiny her a pobavení, tak neváhejte vzít pastelky do ruky – samolepkám a představivosti se meze rozhodně nekladou!

  Věříme, že si mezi dubnovými knižními novinkami vyberete a zábava i poučení vás neminou!

    

  Kupte si knížky z recenze

  Další články

  nahoru