Představujeme květnové knižní novinky

  Připravili jsme pro vás kopec nových knížek i dotisků oblíbených titulů.

  Pojďme se na některé z nich podívat.

  Zdá se, že slovíčko Kumon už nemusíme sáhodlouze vysvětlovat, protože naše pracovní sešity mizí ze skladu závratnou rychlostí, a tak nejenže dotiskujeme již vydané díly, ale tento měsíc rozšiřujeme „Kumoní rodinku“ o tři další členy: Úžasná bludiště, Kreslení a Úžasné spojování. A to není všechno! Připravili jsme pro vás úplně nové pracovní sešity Kumon s názvem Příprava do školky. Těšit se můžete na tři pracovní sešity: Stříhání, Matematika a Kreslení.

   

  Klasické pohádky jsou nepostradatelnou součástí knihovny každé domácnosti. Příběhy o Sněhurce, Červené karkulce nebo Šípkové Růžence znají děti už nazpaměť.

  Co takhle jim ale tyto nesmrtelné příběhy oživit pomocí prostorového leporela?

  Postavy i kulisy doslova vystoupí do prostoru s každou otočenou stránkou a dětská fantazie se rozjede na plné obrátky.

  MiniPedie patří mezi obzvláště oblíbené stálice v naší nabídce a tento měsíc vydáváme Moje krásné barvy a Moje první protiklady. Obě leporela s pevnými stránkami a rozkošnými ilustracemi obsahují velké kusy puzzle k procvičování jemné motoriky.

      

  Souborné vydání čtyř knížek První černobílé knížky pro miminko je ideálním dárkem pro baby shower a nesmí chybět v žádné výbavičce.

      

  Pro trochu starší děti, které baví prehistorie a sní o tom, že se z nich jednou stanou paleontologové, tu máme okénkovou encyklopedii Dinosauři – Proč byli tak velcí? Věříme, že v ní malí zvědavci najdou odpověď na všechno, co je o dinosaurech a pravěku zajímá.

     

  Pro příznivce Montessori přístupu k výchově dětí jsme dotiskly všechny knížky z řady Montessori DOMA. Rodiče dětí ve věku 0-3 let, 3-6 let, 6-9 let a 9-12 let v praktických příručkách najdou užitečné rady, konkrétní návody i odpovědi na otázky, které je možná trápí. 

        

  Upevněte vztah se svým dítětem pomocí principů, které jsou univerzální i finančně dostupné, a radujte se z toho, jaké pokroky vaše dítě dělá.

  Tyto a spousta dalších zajímavých titulů na vás čeká na našem e-shopu,

  tak se u nás rozhlédněte a udělejte radost sobě i svým dětem.

  Kupte si knížky z recenze

  Další články

  nahoru