Představujeme únorové knižní novinky

  I v uplynulém roce jsme pracovali poctivě a s nadšením, abychom vám mohli i nadále dělat radost s knižními novinkami. Rádi bychom vám zde představili pár tipů, které by vám v únoru neměly uniknout.
  Pro úplně malé ručičky jsme připravili pidi knížky Malé ruce Hračky a Malé ruce Zvířata z farmy, které můžete zavěsit na kočárek, na dětskou autosedačku, nebo kamkoli vás napadne. Nechte děti, ať se zabaví samy a prohlížejí si a hravou formou procvičují jemnou motoriku, nebo si knížky prohlížejte spolu s nimi. A aby kočárková knihovnička mohla být pestrá, vydáváme pro vás ještě další dvě závěsná leporela, v kterých naleznete kouzelné ilustrace našeho oblíbeného ilustrátora Alexa Schefflera – První farma do kočárku, První zvířata do kočárku.

  V únoru jsme nezapomněli ani na vzdělávání hravou formou, protože toho klasického máme všichni už plnou hlavu. Nové Montessori sešity Objevuj svět, Objevuj přírodu a První slova, určené pro děti od 3 do 6 let obsahují nesčetně aktivit vycházejících z této oblíbené pedagogické metody. Určitě si připravte nůžky a lepidlo, na více než 130 stranách váš čeká nekonečné objevování.

  Zajímavá novinka, na kterou bychom vás chtěli upozornit je pracovní sešit Zvířata, ze kterých jde strach. Nelekejte se, pavouci, netopýři, noční motýli a divoká prasata - možná se na první pohled zdají být hrozivá a strašidelná, ale není to tak. Jsou zajímavá a velmi potřebná. Objevíte jejich způsob života a zjistíte, že se opravdu není čeho bát.

  Pro ne moc hezké dny, kdy se vám, ani vašim dětem nechce vystrčit nos z domu, vydáváme další nové sešity s hravými úkoly doplněné o hromadu samolepek, nově například s plstěnými, nebo blyštivými.

       
   

  A abychom nezapomněli! Na sklad také dorazí dotisky, po kterých se vždy zapráší! Nejprodávanější minipedie, okénkovka Co je to hovínko a další vaše oblíbené.

  Všechny uváděné novinky možná ještě nedorazily, je to nabídka na celý měsíc.

  A jak zjistítte, že ta "vaše" knížka je už skladem? Je to jednoduché - sledujte nás na našich sociálních sítích.

  Novinek bude prostě v únoru obrovská hromada!

  A my doufáme za náš všechny, že se sněhem to bude podobně :)

  Další články

  nahoru