Sešity aktivit s kočičími kamarádkami

  Lenka, Emma a Anička jsou tři kamarádky, které dělají všechno spolu. Společně cestují, jezdí na prázdniny, chodí na party a společně se také chtějí stát hudebními hvězdami. Dnes vám představíme 4 knížky pro malé slečny, které mohou příběhy Lenky, Emmy a Aničky prožívat spolu s nimi.

   

  KITTY – Kočičí holky, to je série knížek, nebo lépe řečeno takových sešitů, plná omalovánek a samolepek, které se dají používat opakovaně. Malá designérka si může kočičí trio vyparádit na party na tisíce způsobů a uznejte sami, jaká holka, slečna nebo i maminka by nechtěla mít vlastní skříň plnou nekonečných modelů J

   

  Každý díl má jiné téma – Super Stars, Cestování, Na párty a Prázdniny. Jedno ale mají všechny čtyři díly společné – spoustu zábavy a aktivit, které budou mladé slečny bavit. A navíc, malování všeho druhu a práce se samolepkami je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraním si tedy zároveň cvičí prsty, cit pro detail a rozvíjejí fantazii. Takové dovednosti se jim budou později ve větším světě rozhodně hodit!

  Možná doma dokonce objevíte panenky, které se kočičím kamarádkám velmi podobají. O to více více úsměvů pak sešity s aktivitami určitě vykouzlí. 

   

   

  Všechny 4 díly série KITTY – Kočičí holky najdete samozřejmě na našem e-shopu ZDE.

  Další články

  nahoru