Super střihy pro baculky se střihy na CD

  baculky​Milé slečny a dámy!

  Stačí sebrat odvahu a vrhnout se do šití oděvů podle této publikace, která se přímo soustředila na XXL (a větší) modely, tj. na konfekční velikosti 46–56, ale není problém střihy ani o něco zmenšit, či naopak zvětšit.


  Že jste dokázly zatím přišít tak maximálně knoflík? Tím se rozhodně nenechte odradit. Knížka je natolik názorná, že je s ní šití oděvů hračka. Krok za krokem provádí i úplné začátečnice postupy za pomoci ilustrací a fotografií. První dva oddíly jsou věnovány úvodu do šití a práce se střihy, pak následuje osm pečlivě vybraných základních střihů různých druhů oblečení, které vám umožní přes 20 dalších oděvních variací pro oživení vašeho šatníku. A protože uvnitř rovnou najdete přiložené CD se střihy k vytisknutí, už vám vůbec nic nebrání v tom pustit se do samotné realizace.


  Závěr knížky Super střihy pro baculky je netradiční, ale velmi inspirativní. Autorka vyzpovídala dívky, které modely pro knížku vyzkoušely a nechaly se v nich vyfotografovat. Rozhovory s nimi odhalují, že nemusíte zrovna přesně zapadat do dobové šablony ideálních ženských proporcí a postavy, abyste mohly být s tím, jak vypadáte, spokojené a sebevědomé. Hlavně v nich ale najdete jakýsi „návod“ na to, jak se i v šatech velikosti XXL líbit sobě i svému okolí.


  Napsala Erika Stařecká

  30. 5. 2016 


  Super střihy pro baculky

  Super střihy pro baculky

  Další články

  nahoru