Zahrada na jednom metru čtverečním

  Vědci již prokázali, že kontakt s rostlinami dlouhodobě zlepšuje náladu. Jestli však nevíte, jak začít, kniha Zahrada na jednom metru čtverečním provede zahradničením i naprosté začátečníky. Precizní návod plný fotografií vysvětluje laikům i zkušeným pěstitelům pomocí nákresů a grafů postupně vše od samotné výroby boxů na záhony, přes osazování, péči, až po přehled rostlin a zeleniny.

  Zahrada na jednom metru čtverečním se věnuje nejen zelenině, ale i bylinkám či květinám. Malý projekt s velkým výnosem – to se hodí ideálně pro předzahrádky městských domů, dvorky ale i přebudování stávajících záhonů. Nebo že byste siosázeli i balkon? Kniha navíc chytře navede k pěstování podle konkrétních potřeb, takže si budete moci vypěstovat úrodu přesně podle sebe. Už věříte, že pěstitelé jsou optimističtější, než lidé, kteří se zahradničení nevěnují? Nezbývá, než to vyzkoušet. Knihu a sazenice do ruky, čtvercový záhonek a bohatou úrodu!

  Knihu Zahrada na jednom metru čtverečním zakoupíte v běžných knihkupectvích za cenu 359 Kč nebo na e-shopu Svojtka.cz se slevou 25 %.

   

  7.5.2015

  Napsala: Petra Winklerová

  Další články

  nahoru