Využijte naši akci "KNIHY 2 + 1 ZDARMA"

Kariéra

SVOJTKA & Co. – Samostatný prodejce knih pro Západočeský, Jihočeský a Jihomoravský kraj

Naše nakladatelství, působící na českém trhu od roku 1990, hledá vhodné kandidáty na pozici Samostatné prodejce knih pro Západočeský, Jihočeský a Jihomoravský kraj.

Jste aktivní, komunikativní člověk, kterého baví knihy stejně jako nás?

 Náplň práce:

  • dostat naše knížky k těm nejdůležitějším zákazníkům – dětem
  • mít nadšení a chuť komunikovat se zákazníky
  • cílovou skupinou budou školky, školy, mateřská centra, dětské kluby apod., s kterými budete vyřizovat vše potřebné k oboustranné spokojenosti

 Požadavky:

  • vlastní automobil
  • živnostenský list
  • trestní bezúhonnost
  • základní znalost práce na PC
  • akčního ducha

 Nabízíme:

  • zajímavou provizi z obratu (v průměru 30.000 – 40.000 Kč měsíčně)
  • zázemí stabilní firmy
  • komplexní zaškolení
  • možnost být pánem svého pracovního času
  • volno v období školních prázdnin

 Zaujala Vás nabídka? Pošlete CV a krátký motivační dopis na email svojtka@svojtka.cz  a my budeme obratem kontaktovat vybrané zájemce, kteří budou pozváni na osobní pohovor. Pokud se Vám neozveme do 14 dnů od obdržení Vašeho životopisu, byla dána přednost uchazečům. Děkujeme za pochopení