Svojtka do škol

  Výhodná nabídka knih pro školy

  Nekupujte zajíce v pytli!

  Naše knížky nepořídíte jen v knihkupectvích a na internetu. Můžete si je pořídit i prostřednictvím našich obchodních zástupců ve školách a školkách již od roku 1997. Obchodní zástupci Vám knihy dodají přímo do vybraného vzdělávacího zařízení za speciální ceny díky našemu programu Svojtka do škol (STS).  Knihy k Vám přivezeme a Vy si je můžete vklidu prohlížet a vybírat. Za tyto zvláštní ceny jsou určené školám, školkám, učitelům, ale i žákům a jejich rodičům, kteří právě prostřednictvím svých učitelů mohou knihy objednat. Oslovte proto i Vy vaše paní učitelky a vyzkoušejte nákup za ještě výhodnější ceny. Můžete objednat z celého sortimentu našeho webu. Knihy, které sety STS neobsahují, Vám dovezeme také. 
  Naši vyškolení obchodní zástupci Vám vybraný set knih přivezou přímo do škol a vy si je můžete klidně několik dní vybírat.
  Po té se k Vám osobně vrátí i s Vaší objednávkou, doprava zdarma je samozřejmostí.

  Nabídka v PDF je ke stažení

    nebo   pro zobrazení úplné nabídky i s možností objednání po internetu.

   

  Buďme v kontaktu

  Naše nová speciální webová stránka Svojtka do škol zatím nenabízí všechny služby, které plánujeme. Proto, prosím, pokud máte jakékoliv dotazy,
  neváhejte nás kontaktovat emailem: skoly@svojtka.cz

   

  Pro učitele jsme vytvořili FB skupinu, kde k vám budeme mít blíž a budeme vás informovat o všech novinkách. Přidejte se do FB skupiny.

   

  Pokud byste rádi informace o knihách z programu Svojtka do škol dostávali emailem, zaregistrujte se jako školka nebo škola.

   

   

  Najdete svou školu na mapě? Který z prodejců k Vám jezdí?

  Pro vyhledávání školy rozklikněte rámeček v pravém horním rohu. Poté můžete přes "lupu" vyhledávat.

   

  Svojtka do škol - leták 1. strana

  Leták Svojtka do škol - 2.strana

  Svojtka do škol - leták 3.strana

  Svojtka do škol - leták 4.strana

  Další články

  nahoru