K objednávce nad 700 Kč dostanete dárek ZDARMA.

Kariéra

SPECIALISTA NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude mezi lidi šířit, jak zajímavé naše knihy jsou!

Náplň práce:

  • Plánování a tvorba obsahu na sociální sítě, primárně na IG (stories, reels, pevné posty)
    • Natáčení a stříhání videí, focení produktů, psaní popisků
  • Komunikace se zákazníky na soc. sítích
  • Komunikace s marketingovou agenturou, příprava podkladů pro reklamy

Napište nám, pokud:

  • Ovládáte perfektně češtinu
  • Jste kreativní
  • Rozumíte, jak sociální sítě fungují, vyznáte se v aktuálních trendech a umíte vyhodnocovat úspěšnost příspěvků
  • Vyznáte se v online marketingu
  • Máte rádi knihy, ideálně ty dětské a nejlépe ty naše :)

Nabízíme:

  • ½ pracovního úvazku, napůl home office, napůl v kanceláři
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Přátelský kolektiv v rodinné firmě
  • Zajímavou kreativní práci se smysluplnými produkty
  • Vhodné i pro rodiče na mateřské

Zkušenost z předchozí pozice v marketingu výhodou.

Nástup nejlépe již od listopadu, ale může být i později.

V případě zájmu zašlete prosím ukázku své dosavadní práce a CV na svojtka@svojtka.cz

SVOJTKA & Co. – Samostatný prodejce knih pro Západočeský, Jihočeský a Jihomoravský kraj

Naše nakladatelství, působící na českém trhu od roku 1990, hledá vhodné kandidáty na pozici Samostatné prodejce knih pro Západočeský, Jihočeský a Jihomoravský kraj.

Jste aktivní, komunikativní člověk, kterého baví knihy stejně jako nás?

  • dostat naše knížky k těm nejdůležitějším zákazníkům – dětem
  • mít nadšení a chuť komunikovat se zákazníky
  • cílovou skupinou budou školky, školy, mateřská centra, dětské kluby apod., s kterými budete vyřizovat vše potřebné k oboustranné spokojenosti

 Požadavky:

  • vlastní automobil
  • živnostenský list
  • trestní bezúhonnost
  • základní znalost práce na PC
  • akčního ducha

 Nabízíme:

  • zajímavou provizi z obratu (v průměru 30.000 – 40.000 Kč měsíčně)
  • zázemí stabilní firmy
  • komplexní zaškolení
  • možnost být pánem svého pracovního času
  • volno v období školních prázdnin

 Zaujala Vás nabídka? Pošlete CV a krátký motivační dopis na email svojtka@svojtka.cz  a my budeme obratem kontaktovat vybrané zájemce, kteří budou pozváni na osobní pohovor. Pokud se Vám neozveme do 14 dnů od obdržení Vašeho životopisu, byla dána přednost uchazečům. Děkujeme za pochopení

Affiliate program