Cestou do školky Nalepuj a vybarvuj 4+
Kód: 6765Související produkty
V tomto sešitě, založeném na výukové metodě Kumon, se dítě naučí číst a psát čísla od 1 do 30 a seznámí se se základními tvary.
Knížka s pevnými lesklými listy + stíratelný fix připraví pomocí různých cviků vašeho předškoláka na psaní čísel a počítání.
V tomto sešitě si bude vaše dítě rozvíjet jemnou motoriku a zároveň si užije spoustu legrace se samolepkami a naučí se pracovat s lepidlem.
Aby se vaše dítě naučilo správně a úhledně psát, potřebuje rozvinout jemnou motoriku – tato kniha obsahuje soubor cvičení pro malé děti se zajímavými úkoly.
S knihou plnou českých, ale i anglických slov s výslovností rozšíříte slovní zásobu dítěte pomocí obrázků z různých oblastí každodenního života.
Napiš a smaž a uč se psát písmena! Knížka s pevnými lesklými listy + stíratelný fix připraví pomocí různých cviků vašeho předškoláka na psaní písmen.
Tento sešit s říkankami, obrázky a snadnými úkoly dětem ulehčí přestup ze školky do školy.
Zdokonalujte jemné motorické schopnosti vašeho dítěte a práci s nůžkami a lepidlem pomocí tohoto pracovního sešitu z řady Kumon.
Zábavný úvod do používání tužky, velký a praktický průvodce a základ pro budoucí psaní číslic a písmen – to je sešit Spojování, základní kámen metody Kumon.
Tento sešit je nejlepším prostředkem, jak naučit vaše dítě bezpečně zacházet s nůžkami. Při stříhání barevných papírků a tvorbě zvířátek zažijete spoustu zábavy
Detailní popis produktu
Tento sešit je přizpůsoben úrovni čtyřletých dětí, které si užijí spoustu zábavy. Děti budou dokončovat stránky pomocí samolepek s geometrickými tvary a obrázky vybarvovat podle barevných linií. Znovupoužitelné samolepky se snadno odlepují a nalepují. Pokud se dítěti samolepku nepodaří přesně umístit na první pokus, může ji bez problémů odlepit a znovu přilepit. Obtížnost nalepování a vybarvování se s každou stránkou postupně zvyšuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aktivity / Samolepky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.187 kg |
| EAN: | 9788025637166 |
| Věk: | 3-5, 6-8 |
| Téma: | barvy, příprava do školky a na školu |
| Typ knihy: | pracovní sešity, pro kluky, samolepky |
| ISBN: | 978-80-256-3716-6 |
| PCT: | 6765 |
| Počet stran: | 32 str. + 8 samolep. |
| Šířka: | 200 |
| Výška: | 270 |
| Rozměry: | 200 x 270 mm |
| Vazba: | Brož. |
| Expedice: | 2024-10-07 |
| Hřbet: | 6 |
Sešit z řady Cestou do školky s více než 160 geometrickými samolepkami nabízí dětem aktivity na nalepování a vybarvování.
Sešit z řady Cestou do školky s více než 170 geometrickými samolepkami nabízí dětem aktivity na nalepování a vybarvování.
Sešit z řady Cestou do školky s více než 240 geometrickými samolepkami nabízí dětem aktivity na nalepování a vybarvování.
Sešit z řady Cestou do školky nabízí pestrý výběr aktivit určených pro děti, které se chystají do školky nebo už jsou předškolního věku.
Sešit z řady Cestou do školky nabízí pestrý výběr aktivit určených pro děti, které se chystají do školky nebo už jsou předškolního věku.
Sešit z řady Cestou do školky nabízí pestrý výběr aktivit určených pro děti, které se chystají do školky nebo už jsou předškolního věku.
Sešit z řady Cestou do školky nabízí pestrý výběr aktivit určených pro děti, které se chystají do školky nebo už jsou předškolního věku.
Blok s lesklými stránkami a stíratelným fixem rozvíjí tříleté předškoláky a zabaví je řadou nejrůznějších úloh na dokreslování, doplňování a obtahování.
Blok s lesklými stránkami a stíratelným fixem rozvíjí čtyřleté předškoláky a zabaví je řadou nejrůznějších úloh na dokreslování, doplňování a obtahování.
Tato kniha aktivit pro tříleté děti nabízí rozmanité úkoly, při kterých si budou procvičovat správné držení tužky, jemnou motoriku a logické uvažování.
Cestou do školky Nalepuj a vybarvuj 4+
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
