☀️😎 Využijte akci VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ - slevy až 90 %😎☀️

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4073 hodnocení
5
3974x
4
54x
3
15x
2
6x
1
24x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
Superrychlé doručení
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
+ Rychlé dodání, krásné knihy.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
+ Skvělé ceny
+ Rychlé dodání

KJ Avatar autora Korandová Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
Rychlé dodání, krásné knihy. Ráda se na e-shop vrátím.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
Obchod má moc krásné knihy.
MP Avatar autora Mudr.jana Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
+ Vse proběhlo v poradku a s velmi rychlým dodáním

PK Avatar autora Pavlína Koncošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.10.2023
VM Avatar autora Veronika Matějovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
Rychlé vyřízení a dodání
AM Avatar autora Alena Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
Rychlé odeslání, knížky jsou moc hezké
MD Avatar autora Mária Dobisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
PM Avatar autora Petra Matyasova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
Avatar autora Radoslav Žilínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
Spokojenost, jako už poněkolikáté...doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2023
S objednávkou jsem velmi spokojená. Kvalitní zboží a rychlé dodání.
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2023
+ Skvělé akce
+ Velký výběr
+ Rychle dodání do zasilkovny

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2023
Ryhlé vyřízení objednávky s doručením.
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.10.2023
JK Avatar autora Jana Kovaříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.10.2023
Vše proběhlo v pořádku

Ovládací prvky výpisu

4079 položek celkem