☀️😎 Využijte akci VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ - slevy až 90 %😎☀️

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4073 hodnocení
5
3974x
4
54x
3
15x
2
6x
1
24x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.8.2023
rychle dodani
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.8.2023
+ Velká rychlost. Už druhý den byla zásilka u nás. Super.
+ Žádná

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2023
Zboží bylo doručeno do druhého dne od objednání.
LO Avatar autora Lenka Opatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2023
IM Avatar autora Ivana Martináková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2023
NN Avatar autora Nicola Nekutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2023
Nádherné knihy! Brzy objednáme další :)
LM Avatar autora Lenka Macháčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2023
Krásná knížka doporučujeme a rychlé dodání příště zase.
LB Avatar autora Lenka Bartáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2023
DL Avatar autora Denisa Lelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2023
HK Avatar autora Hana Koptišová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.7.2023
PV Avatar autora Petra Vondrackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2023
První nákup, krásné vůně a rychlé dodání....určitě neeee poslední
ŠH Avatar autora Šárka Hejkrlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2023
Rychlé dodání,velký výběr.
PT Avatar autora Pavla Teznerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2023
Rychlé dodání, přijatelné ceny, velký výběr.
ZS Avatar autora Zdeňka Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Velmi spokojená. Rychle dodání, cenově přijatelné dětské knihy.
BA Avatar autora Barbora Adamčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
Krásné dětské knížky za příznivé ceny a rychlé dodání. Jsme moc spokojeni!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
+ Vybrala jsem dětem knihy ve výprodeji. Mám radost z kvality a ušetřených peněz

AS Avatar autora Adriana Sedlackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
Nejkrásnější knížky při děti. Rychle dodání a úžasné ceny.
HD Avatar autora Hana Doškářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2023
TN Avatar autora Tereza Navrkalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2023
Velká spokojenost, nakupují zde pravidelně.

Ovládací prvky výpisu

4079 položek celkem