Malé kroky Na statku

299 Kč –20 %
Malé kroky Na statku
299 Kč –20 % 239 Kč 217 Kč bez DPH
Skladem

V této zvukové knížce bude vaše dítě objevovat statek. Pokaždé, když rozevře stránku, ozve se zvuk schovaného zvířete nebo předmětu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z mé vlny se dají vyrobit teplé svetry. Kdopak jsem? V této zvukové knížce bude vaše dítě objevovat zvířata a věci ze statku. Interaktivní kniha vybízí k zapojení dítěte do četby. Spojení zvuku s konkrétním předmětem napomůže snazšímu zapamatování. Rozšiřujte základní slovní zásobu vašeho děťátka a na konkrétních příkladech mu vysvětlete, čím jsou pro nás hospodářská zvířata užitečná. Ukažte dítěti, podle čeho rozezná jednotlivá zvířata - slepice má na hlavě hřebínek; podívej, jaké dlouhé uši má osel! Zjistěte, jaké plodiny se na farmě pěstují a co se z nich dá vyrobit. Užijte si společný čas strávený s vašim děťátkem nad touto zvukovou knihou, která vydrží i méně šetrné zacházení.

Prodejní cena zvukové knihy již obsahuje recyklační poplatky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvukové knížky
Hmotnost: 0.49 kg
ISBN: 978-80-256-2792-1
PCT: 4857
Počet stran: 12
Rozměry: 180 x 180 mm
Vazba: Leporelo zvukové
Věk: 2-3, 3-5
Typ knihy: zvuková
Téma: farma, příroda

4857

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
S Avatar autora | 11.11.2021
Fakt spatne udelane, zvuky nefunguji, ani kdyz se odklopi okenko, mnohem lepsi jsou knizky s tlacitkem
2
Avatar autora | 5.10.2021
Možná nějaký vadný kus, ale od prvního rozbalení knížka funguje špatně. První zvířátko (páv) vůbec nevydává zvuky a ostatní zvířátka vydávají zvuky po otočení na danou stránku, ale jak jsou stránky tvrdé, tak se knížka rozevírá celá a zvuky se pouští samovolně aniž bychom byli na dané stránce. Pro malé dítě je to pak velice matoucí. Navíc zvuky lze pustit pouze otevřením stránky, ne za pomoci nějakého tlačítka ci něčeho podobného. Obrázky jsou ale velice pěkné.