Můj malý svět Dobrý den miminko
Kód: 4883Související produkty

Výrazně barevné leporelo s chrastítkem je ideální pro miminka, která se teprve seznamují s nejbližším okolím a předměty různého tvaru a materiálu.

Výrazně barevné leporelo s chrastítkem je ideální pro miminka, která se teprve seznamují s nejbližším okolím a předměty různého tvaru a materiálu.

Příběh o přátelství mezi jednorožci není tím jediným, co na vás v knize čeká. Můžete si sestavit pohyblivý kolotoč a pověsit ho nad postýlku!

Toto pohyblivé leporelo pro nejmenší děti seznámí malé čtenáře s domácími mazlíčky. Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku.

Tato bohatě ilustrovaná knížka pro děti je ideální pro rozšiřování slovní zásoby z oblasti jídla. Pomocí slov a obrázků představuje mnoho různých pokrmů.

Toto pestrobarevné leporelo s podrobnými fotografiemi a roztomilými ilustracemi rozšíří dětem slovní zásobu z oblasti zvířecí říše a přírody.

Díky zábavným odklápěcím okénkům je tato knížka perfektní cestou, jak vaše děti seznámit se světem farmy a základními slovíčky, která s ním souvisejí.

Rozšiřujte slovní zásobu svého dítěte pomocí tohoto leporela s barevnými obrázky a odklápěcími okénky.

Rozšiřujte slovní zásobu svého dítěte s pomocí tohoto leporela s barevnými fotografiemi a popisky zvířátek a různorodých předmětů.

V tomto malém leporelu z řady Malé kroky, která podporuje postupné osvojování slov a jazyka, se nejmenší děti seznámí se zvířaty z celého světa.
Detailní popis produktu
Batole lépe rozlišuje kontrasty, proto má tato obrázková knížka jednoduchou černobílou grafiku, která je oživena jednou výraznější barvou. Uvnitř knížečky najdete jednoduché tříbarevné obrázky, uzpůsobené citlivému dětskému zraku, se kterými se setkává. Děťátko se s tímto leporelem bude učit poznávat věci kolem sebe. Leporelo je vyrobeno z pevného materiálu, má oblé hrany a velké je tak akorát do dětských ručiček. Je to ideální první kniha v životě vašeho děťátka. Tak šup s ní do kočárku!Doplňkové parametry
Kategorie: | Kontrastní leporela a knihy pro miminka |
---|---|
Hmotnost: | 0.24 kg |
EAN: | 9788025628188 |
Věk: | 0-1, 1-2 |
Téma: | ostatní |
Typ knihy: | kontrastní |
ISBN: | 978-80-256-2818-8 |
PCT: | 4883 |
Počet stran: | 16 |
Šířka: | 125 |
Výška: | 125 |
Rozměry: | 125 x 125 mm |
Vazba: | Leporelo |
Hřbet: | 23 |
Expedice: | 2020-07-17 |

Roztomilé leporelo pro nejmenší děti s veselými a hravými zvířátky z farmy a zrcátkem pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku a řečové dovednosti.

Toto černobílé roztomile ilustrované leporelo seznámí miminka s veselými mláďátky z celého světa – budou si jej ráda prohlížet celé hodiny!

Toto černobílé roztomile ilustrované leporelo seznámí miminka s veselým okolním světem – budou si jej ráda prohlížet celé hodiny!

Tuto okouzlující knížečku s obrázky si s vámi bude vaše miminko prohlížet moc rádo. Seznámí se díky ní s prvními obrázky.

První obrázková knížka s ovocem, v níž si připravíte salát plný barev! Zábava může začít!

Kontrastní leporelo se zvířátky z farmy napomáhá s přirozeným vývojem zraku a hmatu vašeho děťátka a obsahuje posuvné prvky.

Tuto okouzlující knížečku s obrázky předmětů, co lze vidět na procházce, si s vámi bude vaše děťátko prohlížet moc rádo. Seznámí se tak s věcmi ve svém okolí.

Výrazný černobílý kontrast obrázků a jednoduché popisky seznámí děti se zvířecími rodiči a jejich mláďaty.

Vyrazte na procházku s touto úžasnou knihou s vysoce kontrastními černobílými obrázky, které stimulují a fascinují malé děti.

Pojďte pozdravit a seznámit se s novými kamarády v této úžasné knize s vysoce kontrastními černobílými obrázky, které stimulují a fascinují malé děti.
4883
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.