K objednávce nad 700 Kč dostanete dárek ZDARMA.

Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni

Kód: 4673
179 Kč –50 % 89 Kč 89 Kč bez DPH
Skladem

Druhý díl úžasně kouzelného dobrodružství na Jednorožčí škole.Tentokrát na Mirku a jejího jednorožce Dejva čekají skutečně sportovní výzvy. Podaří se jim uspět?

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Co říkáme o jednorožci, který se neumí chovat?
- Že je nevycválaný.

Mirka se nemůže dočkat, až se vrátí na Jednorožčí školu. Právě začíná druhé pololetí a Mirka si je jistá, že rozhodně bude stejně báječné jako to první. Její jednorožec Dejv však není tak elegantní a třpytivý jako ostatní jednorožci: má nadváhu, krátké nožky a hřívu pichlavou jako sláma, která mu z hlavy trčí do všech stran. Je také trochu neukázněný. A líný. A nenasytný. Ale je to JEJÍ jednorožec. Je vlastně ten nejlepší jednorožec, jakého si mohla přát. Nikdo Mirku nedokáže rozesmát tak jako Dejv. Je zkrátka svůj a nic si z toho nedělá.

Na Jednorožčí škole se v tomto pololetí koná Sportovní den a na vítězný tým čeká super nablýskaná medaile a magická duhová výzva. Jenže Dejv není vůbec žádný sportovec. Podaří se Mirce přesvědčit svého NNKJ (nejvíc nejlepšího kamaráda jednorožce), aby se zapojil do víru zábavy a her? Uspěje Mirčin tým v poněkud zvláštních disciplínách a porazí tým Mirčiny sestry Regíny?

Kosmas - výhradní distribuce

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie pro děti
Hmotnost: 0.175 kg
ISBN: 978-80-256-2582-8
PCT: 4673
Počet stran: 160
Rozměry: 129 x 198 mm
Vazba: Brož.
Věk: 6-8
Typ knihy: ostatní
Téma: princezny a jednorožci

4673

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: