První černobílá knížka pro miminko Obličej Stella Baggott
Kód: 4891Související produkty
Tuto okouzlující knížečku s obrázky miminek si s vámi bude vaše děťátko prohlížet moc rádo. Uvidí, jak se miminko na obrázku schovává nebo se jde koupat.
Rozšiřujte slovní zásobu svého dítěte pomocí tohoto leporela s barevnými obrázky a odklápěcími okénky.
Tuto okouzlující knížečku s obrázky předmětů, co lze vidět na procházce, si s vámi bude vaše děťátko prohlížet moc rádo. Seznámí se tak s věcmi ve svém okolí.
První knížka pro nejmenší s kontrastními ilustracemi. Pro seznámení se zvířaty, učení se prvních slov a přirozený rozvoj dětských smyslů.
Řada Malé kroky podporuje postupné osvojování jazyka a pomáhá dětem objevovat svět. Zábavné otázky a úkoly usnadní poznávání zvířat krok za krokem.
V této malé knížce prvních slov najdete spoustu zvířat z celého světa. Pozdravte se s novými kamarády a hledejte schované ptáčky!
V tomto leporelu s prvními slovy se nejmenší děti seznámí s nejrůznějšími domácími zvířaty. Reálné fotografie s popisky pro snadné učení prvních slov.
Základní slovní zásoba v knize s jednoduchými ilustracemi. Poznávej oblečení, zvířata, ovoce a zeleninu, dopravní prostředky a nauč se je pojmenovat.
Tato knížka s fotografiemi a popisky aut, motorek, zemědělských a stavebních strojů a dalších přináší základy slovní zásoby z oblasti dopravních prostředků.
Leporelo s různě tvarovanými stránkami zaujme malé děti a seznámí je s čísly od 1 do 10. Knížka je plná různých vozidel k počítání.
Detailní popis produktu
Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé hrany a díky pevným stránkám vydrží i méně šetrné zacházení. Obrázky dětí, které si ukazují na jednotlivé části obličeje, si vaše miminko bude prohlížet stále dokola. Černobílá varianta s jemnými barevnými prvky je pro správný vývoj zraku malého miminka vhodnější než pestrobarevné obrázky. Ukažte svému děťátku, jak má otáčet pevné stránky, a rozvíjejte tak u něj jemnou motoriku a koordinaci pohybu prstíků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kontrastní leporela a knihy pro miminka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 9788025628355 |
| Věk: | 0-1 |
| Téma: | lidské tělo, ostatní, první slova |
| Typ knihy: | kontrastní |
| ISBN: | 978-80-256-2835-5 |
| PCT: | 4891 |
| Počet stran: | 10 |
| Šířka: | 130 |
| Výška: | 120 |
| Rozměry: | 130 x 120 mm |
| Vazba: | Leporelo |
| Expedice: | 2020-08-14 |
| Hřbet: | 22 |
První knížka pro nejmenší s kontrastními ilustracemi. Pro seznámení se zvířaty, učení se prvních slov a přirozený rozvoj dětských smyslů.
Tuto okouzlující knížečku s obrázky miminek si s vámi bude vaše děťátko prohlížet moc rádo. Uvidí, jak se miminko na obrázku schovává nebo se jde koupat.
Tuto okouzlující knížečku s obrázky předmětů, co lze vidět na procházce, si s vámi bude vaše děťátko prohlížet moc rádo. Seznámí se tak s věcmi ve svém okolí.
Výrazný černobílý kontrast obrázků s barevnými detaily a jednoduché popisky seznámí děti se zvířecí říší.
Výrazný černobílý kontrast obrázků a jednoduché popisky seznámí děti se zvířecími rodiči a jejich mláďaty.
Kontrastní černobílé leporelo s jednoduchými obrázky zvířátek a kulatými výřezy představuje vhodnou první knížku pro vaše miminko.
Leporelo s obrázky pro nejmenší, které rozvíjí zrak, komunikaci a poznávání světa kolem nás.
Veršované leporelo z lehkého materiálu s měkkými cestami pro prstíky, které vedou mezi různými zvířátky. Dítě je může následovat a rozvíjet jemnou motoriku.
Na stránkách tohoto malého leporela se miminko setká s papírovým drakem, míčem, psem, banánem a dalšími věcmi. Poznávání jeho malého vesmíru může začít!
Tuto okouzlující knížečku s obrázky si s vámi bude vaše miminko prohlížet moc rádo. Seznámí se díky ní s prvními obrázky.
4891
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
