První obkreslovací kartičky Zvířátka

249 Kč –20 %
První obkreslovací kartičky  Zvířátka
249 Kč –20 % 199 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Uvnitř této krabičky najdete 12 jednoduchých kartiček-šablon navržených pro nejmenší děti tak, aby podle nich zvládly obkreslovat a vybarvovat zvířátka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvnitř této krabičky najdete 12 jednoduchých kartiček-šablon speciálně navržených pro nejmenší děti tak, aby zvládly samy obkreslovat tvary zvířátek a následně je pak vybarvovat. Stačí vzít vybranou kartičku, položit ji na papír a obtáhnout zevnitř daný tvar. Na každé kartičce vlevo nahoře pak děti uvidí barevnou předlohu zvířátek, která jim pomůže obrázek vybarvit. Motivujte svého malého výtvarníka nebo výtvarníci ke kreslení a vybarvování. Stačí k tomu jen tyto obkreslovací kartičky a fixy nebo pastelky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty a kartičky
Hmotnost: 0.199 kg
ISBN: 978-80-256-1748-9
PCT: 3922
Počet stran: 12
Rozměry: 112 x 172 mm
Vazba: karty
Věk: 1-2, 2-3, 3-5
Typ knihy: karty a kartičky
Téma: příroda, úkoly a hádanky

3922

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.6.2021
Kartičky jsem koupila už podruhé (poprvé pro mou dceru, podruhé pro dcerku kamarádky jako dárek k narozeninám). Šablony jsou z tvrdšího papíru, což je výhoda, že je dítě hned neohne, ale při troše dětské šikovnosti a rodičovské nepozornosti, se přeci jen ohnout dají, takže bych uvítala klidně ještě tvrdší karton :) Jsou psány pro děti 2+, ale klidně bych uváděla až pro 3+. Já vždy obkreslím a dcera (2 r.) "dokresluje detaily" (oči, pusu, ocas,..), případně vybarvuje. Líbí se mi, že jsou kartičky různě barevné a na každé šablonce je inspirace, jak zvířátko dokreslit. Dobrá kreativní zábava :) Těším se, až bude dcera starší a bude obkreslovat sama a víc si na tom procvičí fantazii i kreslení.
5
Avatar autora | 28.4.2021
+ Za mě super věc. Malá miluje vybavování, grafomotorická cvičení a zvířata, ale namalovat je ještě neumí. S kartičkami si zvířátka sama nakreslí a později vybarví. Kartičky jsou z pevného kartonu, což je super.

Osobně bych uvítala, kdyby kartičky obsahovaly i vykrojený vnitřek - samotné zvířátko, který by u nás měl využití k dalšímu tvoření (např. frotáž atd.).
5
Avatar autora | 15.4.2021
+ pro děti i pro rodiče, kteří neumí zas tak dobře kreslit, je to dobrý pomocník :)
+ karty jsou různě barevné (modrá, červená, žlutá, fialová)
+ "předloha" vlevo nahoře na kartě, jak lze dané zvířátko dokreslit