K objednávce nad 700 Kč dostanete dárek ZDARMA.

Mentální odolnost Radim Valigura

Kód: 6151
499 Kč –15 %
6151 valigura
499 Kč –15 % 424 Kč 424 Kč bez DPH
Skladem
Naučte se čelit změnám a stresu a dosáhnout rovnováhy v profesních i osobních sférách života. Kouč top manažerů a sportovců radí, jak posílit mentální odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete se umět přizpůsobovat změnám? Řídíte nejen sebe, ale i tým lidí? Jsou ve vašem životě kladeny vysoké nároky na odpovědnost a výkon? Pak potřebujete silnou mentální odolnost. Být mentálně odolný znamená mít pod kontrolou své reakce na vše, co vám život přivede do cesty. Autor Radim Valigura vám k tomu dává klíč. Přes dvacet let sbíral zkušenosti jako konzultant a lektor vrcholových manažerů a sportovců, mj. Petra Vakoče a Martiny Hingisové. Nyní formou poutavého příběhu dává čtenářům k dispozici své pojetí mentální odolnosti. Je to nezbytný předpoklad pro úspěch ve výkonnostním prostředí. V knize se propojuje autorovo manažersko-ekonomické vzdělání s praxí v oblasti energetické psychologie a koučinku. Abstraktní pojmy vysvětluje názorně pomocí příkladů ze života a tělesných cvičení. Náročnému tématu knihy tak dává lidskost a srozumitelnost. Knížku ocení všichni, kdo chtějí zvládat stres a životní změny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro dospělé
Hmotnost: 0.39 kg
Věk: 15+
Typ knihy: ostatní
Téma: ostatní
ISBN: 978-80-256-3077-8
PCT: 6151
Počet stran: 288
Šířka: 150
Výška: 210
Rozměry: 150 x 210 mm
Vazba: Brož. s klopnami
Expedice: 2022-11-28

Mentální odolnost

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 19.4.2023
Přečetla jsem spoustu knih s podobnou tematikou, ale tato kniha opravdu stojí za doporučení. Za mě naprosto dokonalé dílo, které velmi jednoduchým, čitelným a hlavně srozumitelným způsobem zachycuje takto složité téma, navíc vše doplněné o perfektní praktické příklady. Věřím, že si tam každý najde to své. I když je kniha posazená do oblasti managementu a sportu, její myšlenky tato témata samozřejmě přesahují. Kniha je prostě skvělá.
5
R Avatar autora | 16.4.2022
Kniha je úžasná,čtivá a velmi oceňuji nápad přenesení skutečného kurzu do tištěné podoby! Jako bych tam seděla s nimi. Díky knize jsem si uvědomila spoustu věcí,které jsem dělala špatně. Při čtení mi všechno začalo dávat smysl. Konečně kniha, ve které není jen teorie,ale konkrétní příklady a velmi užitečné fyzické cvičení,které nám dokazuje, jak je důležité mít správně nastavenou mysl a soustředit energii tam kde je to potřeba. Nezabyvat se proč se 'to' stalo,ale přijmout situaci, přeměnit ji v příležitost a jít dál. Doporučuji všem!
5
JV Avatar autora | 25.11.2021
Knihu Mentální odolnost - Klíč k budoucnosti doporučuji opravdu všem, koho téma oslovuje. Přestože se nepohybuji ve vrcholovém sportu či top managementu, v knize jsem našla několik zásadních aha momentů a nových poznatků, které jsou mi nyní cennými nástroji v mém každodenním fungování. Různé osobní a životní souvislosti, které jsem si díky knize zvědomila a pochopila v širším kontextu, mně pomohly se více uvolnit při každodenním kloubení práce, rodiny a volného času. Pečlivěji si hlídám svou energii, kam směřuji svou pozornost a hlavně lépe chápu, proč se mi některé situace opakují, a co můžu udělat pro to, abych je změnila. Mé osobně nejsilnější uvědomnění z knihy bylo v pochopení základního principu, že: “Rovnováha se nedá udržet, jen znovu získávat”. Přineslo mi to velké uvolnění se v situacích, větší flexibilitu a chuť řešit věci nově. Také oceňuji konkrétní příklady, podařené propojení teorie a praxe. Ke knize a svým poznámkám se ráda vracím, stále je co nového si uvědomit, stále je, kam růst.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: