Můj pracovní sešit Úžasná bludiště

149 Kč –20 % 119 Kč 108 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Tento pracovní sešit, založený na výukové metodě Kumon, pomáhá dětem správně držet a vést tužku vyznačenou cestou a též osvojit si schopnost koncentrace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud Vaše dítě úspěšně zvládlo pracovní sešity Snadná bludiště a Bludiště, tento sešit na ně navazuje. V tomto pracovním sešitě dítě může ještě více procvičovat správný úchop tužky, jemné motorické schopnosti, koncentraci a prostorové uvažování při procházení stále složitějšími bludišti. Bludiště vyobrazená na stránkách tohoto sešitu jsou postupně náročnější a cesty užší. Postupem od jednoduššího ke složitějšímu je dítě motivováno a není na něj vyvíjen žádný tlak, který by jej frustroval. Samo chce pokračovat v procvičování a na konci sešitu je jeho pokrok znatelný. Při procházení bludišti si dítě také osvojuje schopnost logického úsudku, rozumového zdůvodnění a vyhodnocení, neboť musí neustále přemýšlet a vyhodnocovat, jak vyjít z bludiště ven. Sešit snese i drsnější zacházení a opakované gumování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní sešity
Hmotnost: 0.35 kg
ISBN: 978-80-256-2887-4
PCT: 4943
Počet stran: 84
Rozměry: 210 x 297 mm
Vazba: Brož.
Věk: 3-5, 6-8
Typ knihy: pracovní sešity
Téma: příprava do školky a na školu, příprava do školy

4943

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.6.2021
Skvělý sešítek na zabavení. Děti se snaží řešit bludiště, z některých vzorů až oči přechází. Vše ale úměrně věku dítěte, aby to zvládlo samo. Od 4 let v pohodě.