Co nového přináší od září 2021 Svojtka do škol?

Svojtka do škol (STS), výhodný program pro školy a školky, přichází jako vždy se začátkem pololetí s novou nabídkou titulů. Od září 2021 je opravdu z čeho vybírat. Co z nabídky Svojtka do škol by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti?

Svojtka do škol - mix

 

Nová řada samolepek

Knížky a pracovní sešity se samolepkami jsou oblíbenou skupinou titulů pro všechny věkové kategorie – od nejmenších dětí přes předškoláky až po děti na prvním stupni. Přinášejí celou řadu úkolů, které rozvíjí děti více směry (porozumění textu, matematické dovednosti, logické myšlení), a navíc díky nalepování samolepek rozvíjí u dětí tzv. koordinaci oko-ruka.

Obzvlášť povedené, s roztomilým designem jsou 4 knihy aktivit ze série Kuliočko: Zvířata, Dinosauři, Mazlíčci a Jednorožci. Proč Kuliočko? Vedle klasických samolepek, které děti využijí při plnění úkolů uvnitř knihy, obsahují 20 reliéfních samolepek s pohyblivými očičky. Stačí zatřást a očička se zvířátkům zahýbou. Jako živé! Očičkové samolepky se dají nalepit kamkoli a děti je využijí k ozdobení pokojíčku nebo oblíbených předmětů.

Kuliočko - fotoKuliočko foto2Kuliočko foto3

Úkoly, úlohy a tvoření

Na zahradě – Moje první samolepky přináší vedle dolepování samolepek zábavné úkoly pro nejmenší. Budou vybarvovat, spojovat a dozví se základní informace o zvířatech, která mohou potkat na zahrádce.

6055 obálka

Vybarvování si děti užijí i v knížce Vybarvi mě! Náklaďáky na principu malování vodou. Balení obsahuje také štětec. Navlhčete obrázky a objeví se syté barvy. Pak nechte uschnout a můžete malovat znovu a znovu.

4987 obálka4987 náhled2

Aktivity pro starší najdete v Chystám se do školy – Já to vyřeším. Knížkou provází skřítek a víla, kteří děti provedou pohádkovými světy, kde je čeká spousta úkolů. Jde o přípravu předškoláků hravou a nenásilnou formou.

6145 obálka6145 náhled2

Na školáky se zaměřují Výzvy a úkoly Hlavolamy a logické hry, které přinášejí výzvy odpovídající danému věku a skvělou náplň pro volné chvíle.

6024_foto16024_foto26024_foto3

 Encyklopedie a knihy o přírodě

Zvídavé děti jistě zaujmou dvě knihy: Dětská obrazová encyklopedie a Školní encyklopedie. Rozšíří si v nich znalosti z mnoha oborů. A pokud jsou to čtenáři a čtenářky, patřící do skupiny nadšených pozorovatelů přírody, máme pro ně velkou, nádherně ilustrovanou novinku.

Encyklopedie

Zpomal a podívej se přináší 40 příběhů, běžných i neobvyklých zázraků přírody, které se odehrávají všude kolem nás. Mnohdy však potřebujeme zpomalit, abychom si jich všimli. Jak se stane, že z obyčejného žaludu vyroste statný dub? Díky jakým silám se může papírový drak vznést? Kniha rozvíjí schopnost koncentrace a zaměřování pozornosti.

 6054_foto16054_foto26054_foto3 

Pohádky pro menší děti

Nabídka Svojtka do škol nepřináší jen úkoly a učení. Odlehčení představují pohádkové knížky. Malované pohádky – čti a doplňuj mají klíčová slova nahrazená ilustracemi. Při prohlížení se malí čtenáři cvičí v porozumění textu. Když pohádka dojde k ilustraci, musejí ji správně pojmenovat, aby mohl příběh pokračovat.

Veršované pohádky jsou moderní verze starých známých příběhů, které jsou navíc ve vtipných verších. Myslíte si, že vás Karkulka s vlkem už nemůžou ničím překvapit? Otevřete tuto knížku a pohádkově se bavte!

 Pohádky pro menší děti

Tituly z nabídky Svojtka do škol objednávejte přes obchodního zástupce přímo ve vaší škole nebo školce. Kompletní nabídku najdete na: www.svojtka.cz/shop/kategorie/svojtka-do-skol

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení