Hola, hola, příroda volá!

Sluníčko už vás láká ven a zmocnila se vás touha objevovat stromy, hmyz, květiny, ptáky, prostě všechno! K tomu se vám bude hodit spousta našich knížek o přírodě. Tak neváhejte a poznejte, co všechno se můžeš o přírodě a zvířatech kolem sebe dozvědět.

Okolní svět a především příroda je pro děti fascinující místo, které také i my, dospělí, objevujeme po celý život.

Pro úplně nejmenší děti jsme připravili rozkošný titul Hmyz s pohyblivými prvky a okénky, který vaše ratolesti seznámí s těmi nejdrobnějšími, avšak naprosto fascinujícími brouky, slimáky, mravenci… no zkrátka s veškerou malou havětí.

4828 Hmyz


Pokud už máte doma o něco většího zvědavce, jistě denně slýcháte stále dokola otázky Proč, jak, kde a kdy? V takovém případě jsou skvělými pomocníky knížky se spoustou okének z oblíbené řady První otázky a odpovědi. V nich společně najdete odpovědi na všechno, co vašeho zvědavce zajímá, třeba Proč svítí sluníčko? Jak rostou kytičky? Proč potřebujeme včely?. Věříme, že pokud tyto knížky vezmete s sebou na výlet, váš společně strávený čas s dětmi bude jak zábavný, tak i poučný.

4706 Sluníčko3887 Kytičky_14371 Včely

Pro starší čtenáře nabízíme tituly Malý přírodovědec: Příručka a Zvířata.

Tyto knihy s krásnými fotografiemi kromě mnoha informací o živočišné a rostlinné říši doslova vybízejí k tomu, aby děti vyrazily do přírody, vše prozkoumaly, prohledaly, objevovaly a hlavně se dobře bavily!

Obě knížky z řady Malý přírodovědec částečně fungují i jako deník pro zapisování všech důležitých objevů a pozorování. Proto si jej určitě nezapomeňte vzít s sebou, až vyrazíte do přírody.

4679 Příručka4681 Zvířata

Priručka1Prirucka2Prirucka3 

U titulů, které jsou zaměřeny na důkladné prozkoumávání přírody, ještě zůstaneme. Outdoor Dobrodružství v přírodě je úžasná kniha plná tipů, triků a rad.

Dozvíte se, jak si poradit s vázáním uzlů, naučíte se pracovat s kompasem, zjistíte, jak v přírodě najít vodu a potravu, a mnoho dalších aktivit, které lze dělat v přírodě.

Průvodce přírodou do kapsy je bohatě ilustrovaný kapesní průvodce, ve kterém je velice přehledně vyobrazeno více než 500 druhů květin, stromů, ptáků a hmyzu.

4777 OutdoorPrůvodce prirodou 

Ve vaší knihovně nesmí chybět ani úchvatně ilustrované knihy Hmyz a jiní bezobratlí, Stromy a jiné dřeviny a Ptáci, která navíc obsahuje QR kódy k načtení. Poté si dítě může poslechnout zpěv konkrétních ptačích druhů. Váš budoucí ornitolog pak zvládne rozeznat jednotlivé druhy, aniž by zpívajícího opeřence spatřil. No není to bezva?

4559 Hmyz4425 Ptáci_1

IMG_2983

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení